Organizacja uroczystości,
spotkań rodzinnych,
eventów biznesowych

Hotel Mazovia*** jest doskonałym miejscem do organizacji uroczystości o różnorakim charakterze, od małych spotkań rodzinnych wymagających intymności do dużych konwentów i konferencji gromadzących dziesiątki gości z różnych zakątków globu.

Zorganizujemy dla Państwa uroczysty obiad, chrzciny, komunię, wesele lub inną uroczystość w jednej z naszych sal restauracyjnych lub konferencyjnych. Wyśmienita kuchnia, którą pomożemy dobrać do typu imprezy wraz z naszym Szefem Kuchni, profesjonalna obsługa, a także możliwość skorzystania z bazy noclegowej Hotelu zapewnią Gościom niezapomniane chwile.

restauracja-p2-34mhzuf0qv2qe2o3vd66m8

Przyjęcia weselne

Uroczystość zaślubin i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Chcemy by dla Państwa był to najpiękniejszy dzień w życiu, dlatego z przyjemnością zadbamy o Państwa komfort i wygodę związaną z przygotowaniami przed ślubem.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu dwie klimatyzowane sale bankietowe, oraz salę restauracyjną, gdzie elegancko zaaranżowane wnętrza, pięknie udekorowane stoły oraz dyskretny, wysoko wykwalifikowany personel stworzą idealne tło dla tak ważnego w Państwa życiu wydarzenia. Dedykowany koordynator wysłucha Państwa oczekiwań, zarówno w kwestii kompozycji menu, wystroju sali, jak również dodatkowych atrakcji tak, aby szczęśliwa atmosfera tych chwil towarzyszyła Państwu jeszcze przez długi czas.

restauracja-piano-2-34mge0wt3x97ef5p34fz7k

Firmowa impreza
integracyjna

W każdej firmie raz na jakiś czas przyda się spotkanie w luźniejszej atmosferze. Hotel Mazovia*** zorganizuje imprezę integracyjną dla pracowników i współpracowników Państwa firmy. Zaplanujemy i przygotujemy dla Państwa spotkanie pełne atrakcji. Posiadamy bogatą i rozbudowaną bazę szkoleniową (3 dobrze wyposażone sale konferencyjno/szkoleniowe) co umożliwi połączenie spotkania ze szkoleniem.

91-wesele-w-mazovia-nowy-dwor-35f5g4kphsivvgel5k49a8

Skontaktuj się z nami

Dział Sprzedaży i Marketingu
Tel. +48 22 785 7 400
E-mail: marketing@hotel-mazovia.pl